2021. évi ranglista

#felhasználópont+1.ford.
1. amalka75 6758 776 30 74
2. Sas Zoltán 6670 784 33 74
3. sipi 6602 755 26 74
4. Zsigmond 6592 771 31 74
5. runner 6580 779 35 73
6. csabi82 6546 770 36 73
7. Zebrateve 6532 746 34 72
8. jenei0808 6528 761 32 74
9. debati 6514 748 33 72
10. Polányi 6500 768 27 74
11. beus67 6490 755 24 71
12. pofazola 6488 763 34 74
13. DiceClay 6428 769 34 74
14. Jamesz50 6412 748 37 73
15. Paprikás 6396 759 31 74
16. tatusw 6318 767 40 74
17. Gpeti 6302 754 23 74
18. B.Csaba 6296 739 38 74
19. Damian72 6282 723 30 73
20. totoservice 6260 716 35 73
21. tomtompo 6120 723 28 73
22. Szedy80 6108 681 30 70
23. TakimoT 6096 688 30 74
24. duransaint 6094 726 33 72
25. almafa2 6092 721 32 73
26. FVB 6078 721 31 73
27. goldgool 6030 692 36 74
28. mars67 6016 699 30 68
29. laci768 6010 727 33 72
30. fredo 6010 702 33 71
31. hihihi 5992 701 33 74
32. rlaci444 5956 702 35 70
33. lcseri 5898 683 35 74
34. Jackson76 5870 689 35 74
35. sebi56 5864 723 27 72
36. danzig74 5864 676 24 69
37. totoboss 5862 693 36 72
38. unkasz 5858 696 26 68
39. dodi 5836 732 28 74
40. tabtak 5744 693 31 72
41. hua 5740 624 31 74
42. toniroad 5734 644 28 72
43. boj31 5710 672 36 66
44. pimpi 5698 700 25 72
45. bok15 5694 671 33 66
46. atya 5672 663 31 69
47. wsg 5664 626 28 73
48. mikrobi 5632 666 23 72
49. prokk74 5558 647 26 66
50. sanyano01 5550 624 26 68
51. TDK 5534 679 22 71
52. bo_kor 5426 646 31 64
53. milliomos 5390 644 29 71
54. Binyi 5382 626 31 71
55. Balthazar 5348 667 27 73
56. Gyuri72 5322 629 28 62
57. peturban 5274 589 36 69
58. István 10 5236 592 25 65
59. kecsuar 5202 608 32 71
60. zocso 5172 611 25 70
61. lalapapa51 5166 592 26 62
62. mpoti 5100 548 33 66
63. jampifej 5044 593 26 61
64. pityuno222 5044 570 30 68
65. geronimo 5026 562 25 70
66. majci 5026 501 40 73
67. mutyu 5018 588 27 58
68. doroghazi013 4994 575 25 63
69. GáborAc 4994 560 24 71
70. petya542 4986 554 31 68
71. Kozy05 4974 582 22 60
72. zoltan882 4972 566 29 64
73. lovetta 4908 558 28 62
74. Attisqa 8888 4904 598 31 67
75. Jenci9 4904 520 27 67
76. stenger63 4880 626 26 65
77. dr8czas 4836 581 24 56
78. Miklós1963 4794 565 27 63
79. attila.borsanyi92 4740 544 19 54
80. Peregrino57 4738 551 26 59
81. miklos 1967 4732 589 22 69
82. Juve 4716 561 19 56
83. 2abc 4652 540 23 55
84. te tudod 4622 541 22 56
85. sjeney36 4614 549 21 62
86. hajas 4606 505 28 63
87. zsovi 4580 521 22 58
88. Bartolák Zsolt 4482 540 25 53
89. nagymenő 4478 527 19 54
90. Tomi30 4462 501 28 52
91. anyám tyúkja 4410 503 30 56
92. telepijoska23 4224 475 21 53
93. Tamás30 4212 449 32 57
94. cliofree 4188 482 25 70
95. sasszem2 4142 453 21 57
96. Tyuksza 3946 487 23 54
97. Herczeggabor 3898 449 19 50
98. RÁBA ETO 3828 423 25 51
99. PK 3790 379 30 65
100. vinko23 3786 406 23 46
101. ibacsko49 3650 429 18 43
102. mucskapityu 3598 415 18 44
103. tozso001 3524 408 17 41
104. deepblue 3452 408 21 50
105. Kisei 3286 383 19 42
106. kislacika 3248 392 17 39
107. benkjo 3220 363 17 41
108. flamend 3218 351 22 41
109. Gede János 3212 378 20 39
110. carlo56 3184 380 21 43
111. alaispro 3106 334 24 42
112. totocsabi79 3074 365 12 41
113. Tata19690714 3024 369 16 42
114. laszlo71 3006 320 19 44
115. Farkas Pici 2998 345 15 43
116. Gyu2222 2988 297 15 55
117. Nyúl77 2818 317 16 35
118. slazi 2744 336 15 37
119. Atesz47 2738 298 17 32
120. vask77 2658 290 10 38
121. zajpisti 2418 265 12 29
122. nissan47 2406 282 18 29
123. Májki 2378 271 14 30
124. Nógi 2372 266 14 27
125. Zsotya1974 2304 278 12 29
126. peter 2286 247 16 30
127. artmooney 2200 242 4 29
128. farkasis 2036 217 15 27
129. Szlanka 1972 229 12 23
130. csakon456 1966 232 11 24
131. mcflay 1918 222 10 25
132. artmkiss77 1912 221 11 23
133. Laci58 1906 227 9 23
134. pepepapa 1898 237 5 28
135. zsolyika 1814 195 10 23
136. Gyula13 1684 187 4 21
137. Bolo 1682 214 4 22
138. tominau78 1678 196 7 20
139. ljd7 1632 197 8 23
140. Kottazur 1484 177 8 19
141. süti 1466 146 15 24
142. Adamka25 1424 163 4 20
143. tippx 1388 149 8 16
144. Jocbaj1989 1376 158 6 16
145. lajbo01 1168 126 9 14
#felhasználópont+1.ford.
146.Miklós Papa1124130214
147.Jugis1114130515
148.vdominik931090109717
149.mj23jr1024115614
150.real751024109615
151.dombai ildiko1022115415
152.haupt966120715
153.ács Péter sandor942103814
154.kukó097690695611
155.Socket900106410
156.Lamata888102511
157.1x288496712
158.tzoli69844100411
159.Gedeon82899310
160.Kaszó8109229
161.hmsi1117648929
162.attilax76284613
163.Vihar75893311
164.svédlány7428238
165.OldschoolGyuri6607769
166.Csingesz6547118
167.Tommy2226527359
168.pames736306338
169.Sarolta6126647
170.csozso6007227
171.ime5967549
172.trueseeker5846647
173.gyerek5646536
174.Roberto19785165857
175.szundi645105536
176.rozabeta4724859
177.csonyi4304827
178.zorabora3924706
179.szatmari3723914
180.vidaaron103684024
181.László3624336
182.Makoapa3143123
183.Krisztian19852943204
184.Dragon692903024
185.artmkiss2823123
186.Portony2662924
187.polyak572382823
188.dlaszlo642322923
189.baffana2242513
190.Toth Laszlo2202213
191.Fafarkas2102613
192.Tominia2001812
193.TUTIBUNDA1942623
194.Arnii1941922
195.Edina21901923
196.timszum1862013
197.Anett19771861912
198.Réró1842003
199.ibacsko19491802513
200.Dalgáb1722012
201.T.Z1681812
202.Tlevi1661902
203.CSABI00131621912
Mozbauer Zoltán János1621912
205.highxpoker1621703
206.Bömbi1561712
207.drmartins1541602
208.Apuci601501523
209.zoll1481702
210.Polioli1441812
211.TBee1441622
212.szitibi1421301
213.Szocso1401802
214.misakau1401412
215.FLaci1381912
216.Keszeeg1381612
217.(törölt felhasználó)1341802
218.To-tokaresz1341422
219.Francy921281201
220.tejfel1261403
221.Rafaellaszlo1261201
222.psanyó641241612
223.Inzaghi1201322
224.Kovar1201211
225.marcellux1121111
226.Tomasz291101001
227.sangya591081312
228.Hanga1081001
229.apoka7771061111
230.garakaresz1041001
231.Erdélyi Sándor1001111
232.mikulás551001002
233.jonasat69961011
mogorlaci961011
Piktor641130961011
236.krisztianmukli921001
Paxy921001
238.Csalava90901
239.Mackós881001
240.szatyilaci84901
241.Bácsi7182911
242.Zsebox801011
243.Bobicsi80811
Dave198780811
lacimaci80811
246.Adrinca8080801
247.Mozbauer Zoltán781001
248.ferike5278901
kovitomi081078901
250.Csaba66176911
gerazoli201176911
252.Dave040676811
253.mate021272911
254.joska70911
255.KUlaj70901
256.turul7270801
257.tunyogi2770711
258.Bulldog70701
Doma70701
László7570701
261.Vazzy68911
262.milka5668901
263.Erika Margit68811
Szimfék68811
265.bugyik2468701
jongery198468701
267.fazama166901
268.chereema66701
269.Tokár Tamásné64711
270.Robi197562901
271.tomoka62801
Tothlaci5562801
273.Spartacus2362711
274.bacsesz6960611
Ilona60611
276.pikkpakk10060601
277.laca4058811
278.Kemenes758801
279.transporter535756611
280.Tirpi196054811
281.Vadi54601
282.buraska50611
283.Anna79850501
palchuber vilmos50501
285.kecskes198748701
286.bubu1248611
287.UTE lala46501
288.Rolos42511
289.Attila 7540411
290.Gabika19940401

A táblázat oszlopai: pont: éves összpontszáma, : jó mérkőzéstippek száma, +1: jó tippelés a +1. mérkőzésekre, ford.: az évben megjátszott fordulók száma.

Azonos pontszám, de különböző helyezés esetén a találatok száma, illetve a +1. mérkőzés helyes megtippelése döntött.

Fix toplista

Az alábbi táblázat az első tippjel (azaz a fix tipp) rangsorolása alapján készült.

#felhasználópont (jó tipp)szelvények
1.jenei080852674
2.Zebrateve52172
Zsigmond52174
4.beus6752071
5.amalka7551774
6.DiceClay51674
7.sipi51374
8.debati50972
9.wsg50873
10.totoservice50473
11.Szedy8050370
12.csabi8250173
Jamesz5050173
14.Gpeti50074
Polányi50074
16.hua49974
TakimoT49974
18.majci49773
Paprikás49774
20.duransaint49472
tomtompo49473
22.Sas Zoltán49174
23.B.Csaba48574
fredo48571
25.almafa247873
26.dodi47774
27.laci76847472
28.rlaci44447370
unkasz47368
30.goldgool47274
31.tatusw47174
32.FVB47073
33.lcseri46874
34.peturban46769
35.danzig7446669
36.bok1546566
37.boj3146466
38.Jackson7646274
sebi5646272
40.pofazola46174
41.Damian7245873
milliomos45871
43.prokk7445466
44.Balthazar45373
toniroad45372
46.bo_kor45064
mars6745068
petya54245068
49.mpoti44366
50.GáborAc44271
51.Jenci944167
52.zocso43970
53.pimpi43772
54.lovetta43662
sanyano0143668
totoboss43672
57.István 1043465
58.hihihi43374
59.lalapapa5142962
tabtak42972
61.geronimo42870
Gyuri7242862
zoltan88242864
64.kecsuar42771
65.atya42569
66.runner42473
67.Binyi42371
68.pityuno22242168
TDK42171
70.mikrobi41972
71.jampifej41761
72.hajas40663
73.Tamás3039357
74.Kozy0539060
te tudod39056
76.Miklós196338863
77.2abc38655
78.PK37965
79.doroghazi01337763
stenger6337765
81.Tomi3037552
82.mutyu37458
nagymenő37454
84.Peregrino5737259
85.zsovi37058
86.Attisqa 888836367
87.dr8czas36256
88.Juve36156
89.sjeney3635962
90.sasszem235657
91.anyám tyúkja35456
92.miklos 196735369
93.attila.borsanyi9235154
94.cliofree34970
95.RÁBA ETO34651
96.Tyuksza34054
97.vinko2333446
98.telepijoska2333053
99.Bartolák Zsolt32453
100.Herczeggabor32250
101.mucskapityu30944
102.ibacsko4930543
103.Gyu222229755
104.deepblue28950
105.benkjo28541
tozso00128541
107.laszlo7128244
108.alaispro27642
109.Kisei27542
110.flamend27041
111.carlo5626843
112.kislacika26739
113.Farkas Pici26243
Gede János26239
115.Tata1969071425842
116.totocsabi7924841
117.vask7723838
118.Nyúl7723535
119.slazi22637
120.Atesz4721532
121.zajpisti21429
122.Májki20730
123.peter20030
124.artmooney19629
125.farkasis18527
126.nissan4718129
Nógi18127
128.Zsotya197416729
129.csakon45616224
zsolyika16223
131.mcflay15725
132.süti14524
133.Laci5814323
134.artmkiss7713823
Gyula1313821
136.ljd713223
137.Szlanka13023
138.Bolo12722
139.tippx12616
140.pepepapa12428
141.Kottazur11619
142.tominau7811520
143.Adamka2511420
144.Jocbaj198911316
145.vdominik9310917
146.real759915
147.Miklós Papa9714
148.lajbo019614
149.dombai ildiko9315
150.mj23jr9014
151.haupt8715
152.ács Péter sandor8614
153.1x28312
Jugis8315
155.Lamata7811
156.attilax7613
157.kukó09767511
158.Socket6710
tzoli696711
160.pames73638
161.Gedeon6210
162.hmsi111619
Vihar6111
164.Kaszó609
165.svédlány598
166.OldschoolGyuri569
167.Csingesz558
168.Sarolta537
169.ime499
trueseeker497
171.csozso467
rozabeta469
Tommy222469
174.szundi64456
175.Roberto1978447
176.csonyi407
177.gyerek396
178.zorabora386
179.szatmari314
180.László306
vidaaron10304
182.Dragon69294
183.Portony274
184.Makoapa263
185.Krisztian1985254
186.artmkiss223
Toth Laszlo223
188.baffana213
189.dlaszlo64193
Edina2193
191.Réró183
timszum183
193.ibacsko1949173
polyak57173
TUTIBUNDA173
196.Anett1977162
Arnii162
CSABI0013162
Dalgáb162
Fafarkas163
Tominia162
202.Apuci60153
Bömbi152
drmartins152
highxpoker153
Keszeeg152
207.misakau142
208.TBee132
Tlevi132
To-tokaresz132
211.Mozbauer Zoltán János122
Polioli122
T.Z122
tejfel123
zoll122
216.Inzaghi112
sangya59112
Szocso112
219.(törölt felhasználó)102
Francy92101
Hanga101
jonasat69101
Kovar101
mikulás55102
Rafaellaszlo101
Tomasz29101
227.Csalava91
FLaci92
garakaresz91
marcellux91
mogorlaci91
232.Adrinca8081
Bobicsi81
Dave198781
Erdélyi Sándor81
kovitomi081081
krisztianmukli81
lacimaci81
Piktor64113081
szatyilaci81
szitibi81
242.Bácsi7171
bugyik2471
Bulldog71
chereema71
Csaba66171
Dave040671
Doma71
ferike5271
gerazoli201171
jongery198471
László7571
Mackós71
mate021271
psanyó6472
Spartacus2371
tunyogi2771
Zsebox71
259.apoka77761
bacsesz6961
fazama161
Ilona61
joska61
Kemenes761
KUlaj61
laca4061
milka5661
Mozbauer Zoltán61
Paxy61
pikkpakk10061
Robi197561
Szimfék61
Tokár Tamásné61
transporter535761
turul7261
Vadi61
Vazzy61
278.Anna79851
bubu1251
buraska51
Erika Margit51
palchuber vilmos51
UTE lala51
284.Attila 7541
Gabika19941
Rolos41
tomoka41
Tothlaci5541
289.kecskes198731
Tirpi196031