2021. szeptember havi ranglista

#felhasználópont+1.ford.
1. runner 554 59 3 5
2. Sas Zoltán 552 59 2 5
3. debati 542 58 3 5
4. Kottazur 542 57 2 5
5. beus67 534 58 2 5
6. sipi 534 57 1 5
7. csabi82 528 57 4 5
8. DiceClay 526 57 3 5
9. amalka75 522 56 2 5
10. Gpeti 518 57 0 5
11. mutyu 518 56 3 5
12. Damian72 514 56 2 5
13. tomtompo 514 54 2 5
14. hihihi 512 55 1 5
15. B.Csaba 510 55 2 5
16. Paprikás 508 56 2 5
17. Zsigmond 508 56 0 5
18. Polányi 506 56 1 5
19. TakimoT 506 52 2 5
20. boj31 500 55 2 5
jenei0808 500 55 2 5
22. pofazola 498 56 1 5
23. bok15 498 55 2 5
milliomos 498 55 2 5
25. totoservice 498 54 2 5
26. Jackson76 498 53 5 5
27. artmkiss77 498 53 3 5
28. bo_kor 496 55 2 5
29. FVB 496 54 3 5
30. lalapapa51 496 53 2 5
31. TDK 494 55 2 5
32. duransaint 490 54 2 5
33. Zebrateve 490 53 3 5
34. mikrobi 490 53 1 5
35. tatusw 486 56 3 5
36. Jamesz50 484 55 3 5
37. gyerek 482 55 2 5
38. dodi 474 54 3 5
39. tabtak 474 53 0 5
40. mars67 472 53 2 5
41. Bartolák Zsolt 470 55 1 5
42. zsovi 468 50 1 5
43. hua 466 48 2 5
44. István 10 462 50 3 5
45. sanyano01 462 50 2 5
46. stenger63 460 54 2 5
47. fredo 460 52 2 5
48. Balthazar 458 52 3 5
49. unkasz 456 53 3 5
50. almafa2 454 52 1 5
51. Szedy80 452 50 1 5
52. pimpi 450 52 1 5
53. toniroad 446 48 0 5
54. wsg 440 48 2 5
55. hajas 440 47 3 5
56. Kozy05 436 49 2 5
57. Gedeon 432 52 2 5
58. lcseri 432 49 3 5
59. goldgool 432 48 3 5
60. totoboss 426 50 3 5
61. laci768 424 52 4 5
62. flamend 424 46 3 5
63. Gyula13 418 44 1 5
64. Jenci9 410 42 4 5
65. rlaci444 408 45 2 4
66. tozso001 404 43 3 4
67. GáborAc 402 44 1 5
68. atya 400 42 2 4
69. sebi56 396 50 1 5
70. farkasis 394 42 3 5
71. zocso 392 46 1 5
72. Kisei 392 42 1 5
#felhasználópont+1.ford.
73.petya5423904425
74.alaispro3884134
75.miklos 19673844705
76.Binyi3804525
kecsuar3804525
78.peturban3784145
79.zoltan8823784034
80.Jugis3764225
81.anyám tyúkja3764114
82.Herczeggabor3764014
83.Attisqa 88883724225
84.danzig743724034
85.szatmari3723914
86.Tamás303703815
87.majci3703645
88.ács Péter sandor3643614
89.prokk743604024
90.Májki3603914
91.carlo563563725
92.nagymenő3523513
93.jampifej3504024
94.lajbo013463634
95.mpoti3443724
96.Tata196907143424235
97.sasszem23323514
98.sjeney363263924
99.Miklós19633223724
100.Gyuri723223413
101.lovetta3183714
102.geronimo3163515
103.pityuno2223103624
104.Vihar3103514
105.kislacika3083413
106.cliofree2883304
107.laszlo712822904
108.telepijoska232802913
109.PK2802835
110.totocsabi792783314
111.Kaszó2603103
112.benkjo2422713
113.mj23jr2222713
114.Roberto19782082433
115.deepblue1962523
116.mucskapityu1841912
117.Atesz471641722
118.CSABI00131621912
119.Juve1561902
120.Tyuksza1481822
121.Tommy2221461712
122.RÁBA ETO1421612
123.Peregrino571401712
124.peter1381622
125.attilax1341512
126.vask771341502
127.Gyu22221301322
128.süti1301312
129.real751261322
130.T.Z1201211
131.Sarolta1201101
132.zsolyika1161111
133.nissan471101101
134.doroghazi0131021101
135.kovitomi081078901
136.kukó097672811
137.joska70911
138.Portony70811
139.turul7270801
140.artmooney68801
141.timszum60601
142.mikulás5550501
143.sangya5946511
144.rozabeta30311

A táblázat oszlopai: pont: havi összpontszáma, : jó mérkőzéstippek száma, +1: jó tippelés a +1. mérkőzésekre, ford.: a hónapban megjátszott fordulók száma.

Azonos pontszám, de különböző helyezés esetén a találatok száma, illetve a +1. mérkőzés helyes megtippelése döntött.

Fix toplista

Az alábbi táblázat az első tippjel (azaz a fix tipp) rangsorolása alapján készült.

#felhasználópont (jó tipp)szelvények
1.hua425
2.duransaint415
TakimoT415
4.sipi405
5.amalka75395
debati395
flamend395
István 10395
Zsigmond395
10.beus67385
FVB385
goldgool385
hajas385
jenei0808385
tomtompo385
toniroad385
Zebrateve385
18.boj31375
csabi82375
DiceClay375
farkasis375
Jackson76375
Kottazur375
lalapapa51375
lcseri375
milliomos375
petya542375
Sas Zoltán375
Szedy80375
totoservice375
31.almafa2365
B.Csaba365
bo_kor365
carlo56365
dodi365
hihihi365
Jenci9365
Kozy05365
majci365
Polányi365
unkasz365
wsg365
43.Balthazar355
bok15355
Gpeti355
Jamesz50355
Kisei355
mars67355
mutyu355
Paprikás355
pimpi355
52.Damian72345
Gedeon345
Gyula13345
laci768345
mikrobi345
peturban345
runner345
Tamás30345
totoboss345
zsovi345
62.ács Péter sandor334
artmkiss77335
gyerek335
sanyano01335
sebi56335
stenger63335
tabtak335
TDK335
zocso335
71.Attisqa 8888325
fredo325
kecsuar325
lajbo01324
Tata19690714325
tatusw325
77.GáborAc315
Májki314
pofazola315
szatmari314
tozso001314
82.Bartolák Zsolt305
Binyi305
danzig74304
Herczeggabor304
sasszem2304
zoltan882304
88.atya294
geronimo295
lovetta294
mpoti294
rlaci444294
93.alaispro284
Jugis285
Miklós1963284
PK285
prokk74284
98.jampifej274
99.miklos 1967265
nagymenő263
pityuno222264
102.anyám tyúkja254
laszlo71254
totocsabi79254
Vihar254
106.benkjo243
107.Gyuri72223
telepijoska23223
109.cliofree204
110.Roberto1978193
111.kislacika183
sjeney36184
113.Kaszó173
mucskapityu172
115.CSABI0013162
deepblue163
mj23jr163
118.Tyuksza152
119.Peregrino57142
RÁBA ETO142
121.Atesz47132
attilax132
Gyu2222132
real75132
süti132
vask77132
127.peter122
Tommy222122
129.Juve112
Sarolta111
131.zsolyika91
132.kovitomi081081
T.Z81
134.nissan4771
Portony71
136.artmooney61
doroghazi01361
joska61
kukó097661
timszum61
turul7261
142.mikulás5551
sangya5951
144.rozabeta31