2019. január havi ranglista

#felhasználópont+1.hét
1. gubacsi52 794 94 7 9
2. mucskapityu 770 92 7 9
3. Gyuri72 770 91 7 9
4. tomtompo 770 90 7 9
5. Jamesz50 756 90 7 9
6. ryta 752 92 6 9
7. mars67 750 89 7 9
8. duransaint 750 88 8 9
9. szerko 744 91 6 9
10. jenei0808 740 90 7 9
11. Gyula13 740 90 5 9
Vari 740 90 5 9
13. Sas Zoltán 738 91 7 9
14. Zsigmond 738 89 7 9
15. DiceClay 730 88 7 9
16. Imi 730 85 8 9
17. amalka75 728 85 6 9
18. pimpi 726 89 3 9
19. Dalgáb 722 85 5 9
20. dodi 720 88 7 9
21. Polányi 720 88 6 9
22. unkasz 720 84 5 8
23. Winettou 716 81 6 9
24. sebi56 714 87 5 9
25. FVB 712 88 7 9
26. debati 712 87 7 9
27. B.Csaba 712 86 6 9
28. csozso 710 86 5 9
29. Pilinyi Sandor 710 81 6 9
30. hihihi 706 85 4 9
31. goldgool 706 80 5 9
32. Bartolák Zsolt 704 87 7 9
33. sanyano01 704 83 7 9
34. dr8czas 702 88 7 9
35. nesz 702 87 6 9
36. sipi 702 82 6 9
37. sanyikorgo 700 83 7 9
38. te tudod 698 88 7 9
39. csakegynő 698 84 2 9
40. TUTYKA 692 85 6 9
41. István 10 690 78 4 9
42. barko 688 88 7 9
43. Kozy05 684 85 5 9
44. trueseeker 682 79 7 8
45. fredo 678 86 7 9
46. doroghazi013 678 78 5 9
47. putti 676 86 5 9
48. Gedeon 676 84 6 9
49. mikulás55 676 76 3 8
50. bo_kor 674 81 6 8
51. csabi82 670 83 7 8
52. Tomi30 670 71 7 9
53. laci768 668 85 8 9
54. bok15 666 80 6 8
55. kecsuar 666 74 8 9
56. hua 664 74 7 9
57. boj31 662 80 7 8
58. geronimo 662 75 5 8
59. balex 652 78 6 8
60. TDK 652 75 5 7
61. Zsotya1974 648 76 4 9
62. pityuno222 646 71 7 9
63. wsg 646 68 7 9
64. vitko 642 81 7 9
65. Mágus 636 79 6 9
66. telepijoska23 632 71 8 8
67. veszelka 628 77 4 8
68. Kisbéres 626 73 7 9
69. Balthazar 624 79 5 9
70. zoltan882 624 75 7 9
71. Juve 622 84 6 9
72. Attisqa 8888 622 77 4 9
73. vinko23 622 68 7 9
74. mikrobi 620 77 5 9
75. lalapapa51 616 75 5 8
76. RÁBA ETO 614 71 7 9
77. mogorlaci 614 70 6 7
78. nagymenő 612 75 7 9
79. csnagycs 610 79 7 9
80. Damian72 608 76 6 9
81. deepblue 606 78 5 9
82. prokk74 606 74 4 8
83. Binyi 602 74 3 9
84. Lamata 592 71 6 7
85. iszabo2 590 73 4 8
86. Arnii 588 63 6 9
87. mj23jr 586 67 5 8
88. hajas 586 66 7 9
89. carlo56 580 69 4 8
90. csakon456 578 69 6 8
91. 7 fix 570 74 6 8
92. haupt 570 69 6 8
#felhasználópont+1.hét
93.olti795706889
94.Tamás305686079
95.majci5645679
96.pofazola5585879
97.rlaci4445547488
98.pirosaron5505378
99.Adamka255486308
100.cliofree5466759
101.nagyiscs5445557
102.svejci5386667
103.bako125306557
104.slazi5226457
105.pames735205268
106.Tyuksza5166247
107.nissan475126047
108.ggabesz75085768
109.sasszem24985537
110.lcseri4965968
111.Atesz474885256
112.ibacsko494765957
113.mpoti4725457
114.kezdő4685048
115.faberelek4605057
116.danzig744545646
117.kedvescsaba4504744
118.benkjo4464857
119.COLOMBU694404755
120.tejfel4384546
121.Szlanka4225246
122.zocso4224836
123.petya5424224546
124.svédlány4185646
125.Socket4185045
126.dani24165045
127.fejeskáposzta4064245
128.gyerek4044845
129.Corleone19873824145
130.Valéria3803849
131.Laci583724234
132.Kovar3584034
133.Lavezzi3344034
134.Portony3123044
135.artmooney3103123
136.zsoll02963323
137.ime2943314
138.pepita2822944
139.attilax2642734
140.Megrát2523224
141.pepinbacsi2462823
142.alaispro2442635
Réró2442635
144.flamend2422634
145.lenke2382923
146.Gyula2342323
147.Herczeggabor2262623
148.Rausch János2242634
149.tozso0012162723
150.sjeney362062513
151.Tom812042613
152.zorabora1942112
153.PK1802133
154.T.Z1641822
155.Csabber851541712
156.ibacsko1501722
157.tominau781261622
158.atta19771181111
Gyurci1181111
160.pepebaba1141111
161.kureka1101011
162.josepapa1081522
163.asanci1081212
164.kislacika1061422
165.beakapuba1041122
166.ZsugaBubus771021011
167.jongery841001222
168.garakaresz1001011
169.petbarmilreg981001
170.P. Attila901011
171.rozabeta86922
172.kerek12386911
173.Jocbaj198984901
174.katalin821001
175.László66911
176.diko60811
177.fuloplackoooo58901
178.symphonium156711
179.mindignyertes52711
180.LajtosBarnabas50611
lookin50611
182.györgy36611
183.Erno55080720201

A táblázat oszlopai: pont: havi összpontszáma, : jó mérkőzéstippek száma, +1: jó tippelés a +1. mérkőzésekre, hét: a hónapban megjátszott hetek száma.

Azonos pontszám, de különböző helyezés esetén a találatok száma, illetve a +1. mérkőzés helyes megtippelése döntött.

Fix toplista

Az alábbi táblázat az első tippjel (azaz a fix tipp) rangsorolása alapján készült.

#felhasználópont (jó tipp)szelvények
1.sanyikorgo629
2.dodi619
mucskapityu619
4.amalka75609
ryta609
6.pimpi599
sipi599
Zsigmond599
9.Arnii589
sebi56589
TUTYKA589
12.csozso579
dr8czas579
Jamesz50579
kecsuar579
Kozy05579
mars67579
nesz579
te tudod579
Vari579
21.csakegynő569
gubacsi52569
Gyula13569
Pilinyi Sandor569
Sas Zoltán569
szerko569
wsg569
28.Dalgáb559
Gedeon559
Imi559
laci768559
Mágus559
majci559
mikulás55558
RÁBA ETO559
Zsotya1974559
37.Bartolák Zsolt549
debati549
doroghazi013549
fredo549
hihihi549
jenei0808549
nagymenő549
Polányi549
putti549
46.barko539
deepblue539
duransaint539
Gyuri72539
pirosaron538
pityuno222539
sanyano01539
tomtompo539
vinko23539
55.Balthazar529
DiceClay529
goldgool529
hua529
István 10529
pames73528
Tamás30529
62.Binyi519
FVB519
hajas519
Kisbéres519
pofazola519
Winettou519
zoltan882519
69.balex508
iszabo2508
telepijoska23508
trueseeker508
unkasz508
74.bok15498
csabi82498
geronimo498
lalapapa51498
Tomi30499
79.B.Csaba489
boj31488
cliofree489
csnagycs489
haupt488
olti79489
vitko489
86.csakon456478
Juve479
mikrobi479
mj23jr478
TDK477
91.7 fix468
bako12467
bo_kor468
Damian72469
ggabesz7468
kezdő468
mogorlaci467
98.carlo56458
prokk74458
rlaci444458
veszelka458
102.sasszem2447
svejci447
104.Adamka25438
benkjo437
Lamata437
slazi437
Tyuksza437
109.nagyiscs427
110.faberelek417
lcseri418
mpoti417
113.ibacsko49407
nissan47407
115.Atesz47396
Attisqa 8888399
117.petya542386
tejfel386
Valéria389
120.zocso376
121.danzig74366
122.fejeskáposzta355
Socket355
124.COLOMBU69345
125.svédlány336
126.kedvescsaba324
Szlanka326
128.Corleone1987315
dani2315
Kovar314
131.gyerek305
132.ime284
Laci58284
Portony284
135.pepita274
136.artmooney253
137.attilax244
Lavezzi244
Réró245
140.flamend234
Gyula233
Megrát234
143.alaispro225
144.Rausch János214
zsoll0213
146.Herczeggabor203
pepinbacsi203
148.lenke193
149.tozso001183
150.PK173
151.Tom81163
zorabora162
153.T.Z152
154.Csabber85142
sjeney36143
156.ibacsko132
157.beakapuba102
kureka101
tominau78102
160.asanci92
atta197791
kislacika92
pepebaba91
ZsugaBubus7791
165.garakaresz81
Gyurci81
Jocbaj198981
jongery8482
kerek12381
petbarmilreg81
rozabeta82
172.diko71
josepapa72
174.katalin61
symphonium161
176.fuloplackoooo51
László51
lookin51
P. Attila51
180.györgy41
LajtosBarnabas41
mindignyertes41
183.Erno55080721