2021. január havi ranglista

#felhasználópont+1.ford.
1. Szedy80 884 91 5 9
2. totoservice 848 94 5 9
3. Zsigmond 840 96 3 9
4. prokk74 840 94 4 9
5. tatusw 838 97 6 9
6. Sas Zoltán 838 96 4 9
7. B.Csaba 822 91 5 9
8. boj31 814 93 5 9
9. bok15 814 93 4 9
10. dr8czas 810 95 4 9
11. Polányi 810 94 3 9
12. hua 810 83 3 9
13. almafa2 808 90 6 9
14. tozso001 806 91 4 9
15. mikrobi 806 90 2 9
16. amalka75 804 94 4 9
17. runner 804 92 7 9
18. jenei0808 804 92 3 9
19. Damian72 802 91 5 9
20. attila.borsanyi92 802 90 4 9
21. danzig74 802 90 2 9
22. Kozy05 802 88 3 8
23. DiceClay 800 94 4 9
24. tabtak 800 91 4 9
Zebrateve 800 91 4 9
26. laci768 798 95 3 9
27. pofazola 798 94 5 9
28. Jamesz50 798 92 6 9
29. Miklós1963 798 90 3 9
30. tomtompo 796 94 4 9
31. ibacsko49 792 91 4 9
32. vinko23 792 83 5 9
33. bo_kor 790 92 4 9
34. csabi82 788 95 4 9
35. fredo 784 91 5 9
36. 2abc 780 91 3 9
37. sipi 778 90 3 9
38. zajpisti 778 83 5 9
39. sebi56 774 92 5 9
40. Gpeti 774 92 3 9
41. hihihi 774 88 3 9
42. nissan47 772 90 5 9
43. dodi 770 91 3 9
44. Paprikás 768 91 4 9
45. csakon456 766 89 5 9
46. Jackson76 766 88 4 9
47. Tomi30 762 86 6 9
48. lalapapa51 762 84 4 9
49. Gede János 758 89 5 9
50. totoboss 758 88 7 9
51. zoltan882 752 83 3 9
52. atya 750 90 3 9
53. toniroad 744 80 4 9
54. Balthazar 742 87 3 9
55. mpoti 742 80 4 9
56. slazi 738 89 3 9
57. debati 738 84 4 8
58. rlaci444 738 83 5 8
59. pimpi 736 91 2 9
60. sanyano01 736 78 4 8
61. TDK 734 90 2 9
62. RÁBA ETO 734 78 6 9
63. unkasz 732 85 4 8
64. sasszem2 730 78 2 9
65. beus67 728 86 3 8
66. goldgool 716 83 3 9
67. lcseri 716 78 6 9
68. wsg 716 77 3 9
69. sjeney36 710 83 4 9
70. duransaint 710 82 3 8
71. István 10 706 80 4 9
72. peturban 704 78 7 9
73. Jenci9 702 72 4 9
74. Gyuri72 698 80 3 8
75. flamend 698 72 6 8
76. mucskapityu 692 76 4 8
77. Attisqa 8888 688 82 4 9
78. mars67 682 73 4 7
79. zocso 678 79 2 9
80. Binyi 674 78 4 9
81. pityuno222 670 74 4 9
82. Laci58 664 79 4 8
83. TakimoT 658 79 6 9
84. kecsuar 658 74 5 8
85. Juve 652 72 1 7
86. zsolyika 652 69 3 8
87. FVB 646 83 4 9
88. geronimo 644 79 2 9
89. miklos 1967 640 80 3 9
90. majci 638 63 5 9
91. GáborAc 616 65 1 9
92. Zsotya1974 602 74 3 8
93. csozso 600 72 2 7
#felhasználópont+1.ford.
94.jampifej5846937
95.alaispro5786147
96.Tamás305745967
97.Szlanka5606246
98.te tudod5587037
99.mutyu5566436
100.zsovi5526237
101.carlo565366737
102.nagymenő5306236
103.doroghazi0135266237
104.petya5425205847
105.laszlo715205647
106.stenger635146637
107.telepijoska235145656
108.szundi645105536
109.benkjo5065726
110.Lamata4885516
111.vask774885316
112.anyám tyúkja4865416
113.artmooney4804815
114.cliofree4645737
115.PK4504548
116.deepblue4405226
117.Peregrino574385226
118.Gyula134365115
119.milliomos4225136
120.hajas4124726
121.tippx4084545
122.haupt4064736
123.Tyuksza4044826
124.ljd73905026
125.dombai ildiko3603915
126.peter3543935
127.vdominik933503525
128.Herczeggabor3323624
129.Adamka253303714
130.Gyu22223303316
131.zorabora3243805
132.Kottazur3183724
133.Makoapa3143123
134.Jocbaj19893063303
135.csonyi3023315
136.Tata196907143003213
137.lovetta2883534
138.vidaaron102683013
139.mcflay2422823
140.dlaszlo642322923
141.Nyúl772202623
142.Fafarkas2102613
143.real752002223
144.Arnii1941922
145.Bartolák Zsolt1882112
146.Anett19771861912
147.Dalgáb1722012
148.Atesz471581702
149.Apuci601501523
150.kukó09761461712
151.tzoli691401612
152.(törölt felhasználó)1341802
153.Francy921281201
154.Rafaellaszlo1261201
155.Kovar1201211
156.highxpoker1101102
157.Tomasz291101001
158.Sarolta1081111
159.Hanga1081001
160.apoka7771061111
161.Erdélyi Sándor1001111
162.mogorlaci961011
163.Bolo941101
164.Csalava90901
165.psanyó64841011
166.Bobicsi80811
Dave198780811
168.Csaba66176911
gerazoli201176911
170.Dave040676811
171.artmkiss7772901
172.Doma70701
László7570701
174.Szocso68901
175.bugyik2468701
jongery198468701
177.Robi197562901
178.rozabeta62711
179.tominau7860801
180.Ilona60611
181.transporter535756611
182.Vadi54601
183.buraska50611
184.attilax48511
185.Gabika19940401

A táblázat oszlopai: pont: havi összpontszáma, : jó mérkőzéstippek száma, +1: jó tippelés a +1. mérkőzésekre, ford.: a hónapban megjátszott fordulók száma.

Azonos pontszám, de különböző helyezés esetén a találatok száma, illetve a +1. mérkőzés helyes megtippelése döntött.

Fix toplista

Az alábbi táblázat az első tippjel (azaz a fix tipp) rangsorolása alapján készült.

#felhasználópont (jó tipp)szelvények
1.hua729
Szedy80729
3.jenei0808699
wsg699
Zebrateve699
6.2abc689
Damian72689
DiceClay689
Polányi689
tozso001689
zajpisti689
12.boj31679
csakon456679
dr8czas679
Gpeti679
lalapapa51679
RÁBA ETO679
vinko23679
Zsigmond679
20.B.Csaba669
bok15669
fredo669
ibacsko49669
peturban669
prokk74669
tatusw669
27.amalka75659
Balthazar659
bo_kor659
István 10659
laci768659
Paprikás659
Sas Zoltán659
sipi659
35.dodi649
hihihi649
nissan47649
Tomi30649
tomtompo649
totoservice649
41.almafa2639
debati638
flamend638
Gyuri72638
lcseri639
mucskapityu638
47.attila.borsanyi92629
csabi82629
danzig74629
Jamesz50629
Jenci9629
majci629
mpoti629
runner629
55.sasszem2619
sebi56619
TakimoT619
totoboss619
zoltan882619
60.duransaint608
goldgool609
Kozy05608
Miklós1963609
sjeney36609
zsolyika608
66.Jackson76599
mikrobi599
rlaci444598
sanyano01598
toniroad599
zocso599
72.pityuno222589
TDK589
74.GáborAc579
kecsuar578
pimpi579
pofazola579
tabtak579
79.beus67568
Gede János569
slazi569
unkasz568
83.atya559
84.Juve547
mars67547
86.alaispro527
Binyi529
FVB529
jampifej527
miklos 1967529
Tamás30527
92.Attisqa 8888519
geronimo519
Laci58518
95.petya542497
96.te tudod477
97.csozso467
laszlo71467
99.doroghazi013457
PK458
szundi64456
Zsotya1974458
103.Lamata446
104.nagymenő436
zsovi437
106.telepijoska23426
107.anyám tyúkja416
benkjo416
milliomos416
vask77416
111.artmooney405
mutyu406
stenger63407
tippx405
115.carlo56397
116.hajas386
117.haupt366
Peregrino57366
119.deepblue356
ljd7356
Szlanka356
Tyuksza356
vdominik93355
124.Gyu2222336
Gyula13335
peter335
127.cliofree327
dombai ildiko325
129.Herczeggabor304
zorabora305
131.Adamka25294
csonyi295
133.Kottazur284
134.Makoapa263
135.lovetta254
136.Tata19690714243
137.Jocbaj1989223
vidaaron10223
139.mcflay203
140.dlaszlo64193
Nyúl77193
real75193
143.Anett1977162
Arnii162
Dalgáb162
Fafarkas163
147.Apuci60153
Bartolák Zsolt152
149.Atesz47142
tzoli69142
151.kukó0976132
152.highxpoker112
153.(törölt felhasználó)102
Francy92101
Hanga101
Kovar101
Rafaellaszlo101
Tomasz29101
159.Csalava91
mogorlaci91
Sarolta91
162.Bobicsi81
Dave198781
Erdélyi Sándor81
165.bugyik2471
Csaba66171
Dave040671
Doma71
gerazoli201171
jongery198471
László7571
172.apoka77761
artmkiss7761
Ilona61
Robi197561
transporter535761
Vadi61
178.attilax51
Bolo51
buraska51
psanyó6451
rozabeta51
Szocso51
tominau7851
185.Gabika19941